10 marca 2017 r. rozstrzygnięcie konkursu „Kocie przysłowia”

Opublikowano: 9 marca, 2017, Kategoria: Aktualności
kocie_iko

W dniu 10 marca 2017 r. godz. 10.00 nastąpi rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Kocie przysłowia” w dwóch kategoriach wiekowych klasy I- III szkoły podstawowej i klasy IV – VI szkoły podstawowej. Na konkurs nadesłano aż 164 prace plastyczne z wizerunkami pięknych kotów i psów. Zebraliśmy 3 potężne kosze karmy dla zwierząt, która powędruje do głogowskiego schroniska dla zwierząt. Wszystkim laureatom już dziś gratulujemy i z przyjemnościom wręczymy nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękuję za hojność i w imieniu wszystkich psów i kotów mówimy: Dziękuję Ci przyjacielu!
Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

DYPLOM_KOCI