21 marca 2017 r. spotkanie autorskie z o. Leonem Knabitem.

Opublikowano: 9 marca, 2017, Kategoria: Aktualności
leon_iko

Młodość to nie wiek to stan ducha to tytuł spotkania autorskiego z ojcem Leonem Knabitem, które odbędzie się w dniu 21 marca 2017 r. o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Wejściówki na spotkanie można odebrać od 14 marca 2017 r. w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.
Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ojciec Leon Knabit – polski benedyktyn, przeor opactwa w Tyńcu w latach 2001-2002, publicysta, autor wielu książek, znany z otwartości, dobrego kontaktu zwłaszcza z młodzieżą i poczucia humoru. Przyjaciel św. Jana Pawła II, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w działalności duszpasterskiej, krzewienie wiar i zasad moralnych wśród dzieci i młodzieży.

leon_55