28 lutego 2017 r. Czytamy i gadamy

Opublikowano: 17 lutego, 2017, Kategoria: Aktualności
czytamy_ico_www1

„Igrzyska śmierci” Suzanne Collins to już niemal klasyka literatury młodzieżowej. Dlatego nie mogło ich zabraknąć na liście omawianych przez nas książek.
Już od 9 lat (premiera powieści w USA – wrzesień 2008 r.) historia Katniss Everdeen i jej walki z totalitarnym państwem Panem porywa czytelników na całym świecie. To przejmująca opowieść o poświęceniu, walce jednostki z systemem i pragnieniu wolności, za które czasami trzeba zapłacić wysoką cenę. Podczas rozmowy na temat powieści na pewno odwołamy się do znakomitej ekranizacji trylogii. Na spotkanie zapraszamy 28 lutego o godz. 16.00 do Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego ul. Perseusza 13.

Czytamyigadamy_igrzyska550