Ważne informacje

4 października 2016 r. wernisaż wystawy Wojciecha Kowalskiego.

Opublikowano: 3 października, 2016, Kategoria: Aktualności
0001_iko

W dniu 4 października 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Wojciecha Kowalskiego zatytułowanej „Niebo między morzem a górami”, który odbędzie się w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.
Wystawa została wyeksponowana w holu biblioteki, składa się 24 fotografii przedstawiającej niebo w różnych częściach Polski, w różnych porach roku, dnia czy nocy.
To drugi wernisaż i wystawa fotografa prezentowana w naszej instytucji. Można ją będzie oglądać i podziwiać do 31 października 2016r.
Wojciech Kowalski przygodę z fotografią rozpoczął w szkole podstawowej, uwieczniając wycieczki rodzinne i inne ciekawe zdaniem nastolatka elementy przyrody lub dzieła rąk ludzkich. Prawdziwa nauka fotografowania rozpoczęła się z chwilą wstąpienia do Związku Polskich Fotografików Przyrodniczych w 2001 r. Fotograf ma na swoim koncie wiele wystaw organizowanych w regionie w Gaworzycach, Głogowie, Nowej Soli, Bytomiu Odrzańskim, Zielonej Górze. W 2003 roku prace artysty zostały
zaprezentowane na prestiżowej wystawie ZPFP w Poznańskim Centrum Finansowym.

0001

MKiDN - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Instytut Książki Narodowe Centrum Kultury Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Program Rozwoju Bibliotek Biblioteka Narodowa Mega matma Fun media