A to historia – konkurs plastyczny!

Opublikowano: 10 maja, 2017, Kategoria: Aktualności
plakat walizki XIV - dla bibliotek550

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych namalujcie, narysujcie lub wykorzystajcie inną technikę plastyczną by przedstawić historyczną opowieść o swojej rodzinie lub miejscowości. Możecie do zrobić na dwóch kartkach A4 lub na kartce formaty A3. Podpiszcie się imieniem, nazwiskiem, dodajcie swój wiek i tytuł pracy, adres mailowy lub telefon do opiekuna, nazwę szkoły i biblioteki do której zaniesiecie pracę i przynieście je do nas. Czasu niewiele. Na Wasze prace czekamy do 22 maja 2017 r.. My zrobimy piękną wystawę, a laureatów I etapu wybierze autorka, która będzie naszym gościem podczas dolnośląskich spotkań z książką na walizkach. Wyłonieni zwycięzcy w I etapie trafią do wielkiego finału podczas którego profesjonale jury wybierze laureatów na szczeblu wojewódzkim. Warto uruchomić wyobraźnię, wykorzystać zdolności i potencjał bo wygrać można czytniki e-booków.
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządów Województwa Dolnośląskiego, Gminy Wołów i Powiatu Wołowskiego.
Wszystkie szczegóły na plakacie.

plakat walizki XIV - dla bibliotek550

regulamin_konkursu2017_550