Ważne informacje

Ligimi

Opublikowano: 10 marca, 2017

biglogo

KSIĄŻKA ELEKTRONICZNA

Czytelnicy zapisani do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie mogą bezpłatnie korzystać z bazy 16 000 e-booków udostępnianych przez portal LEGIMI.COM. W katalogu znajduje się wiele nowości i bestsellerów, ale również starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Następnie należy pobrać bezpłatną aplikację Legimi i na podstawie otrzymanego w bibliotece kodu założyć na niej konto. Wówczas można korzystać ze wszystkich dostępnych w abonamencie e-książek i czytać je na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.
Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie:

AKTYWACJA KONTA

Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu.Jak pobrać ebooki z Legimi? – obejrzyj film.

MKiDN - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Instytut Książki Narodowe Centrum Kultury Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Program Rozwoju Bibliotek Biblioteka Narodowa Mega matma Fun media