7 C
Głogów
niedziela, 22 Październik, 2017

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima


ul. Jedności Robotniczej 15
67-200 Głogów
tel./fax 76 726 56 22
NIP 693-10-15-768
email: mbp@mbp.glogow.pl
Dyrektor - Izabela Owczarek
e-mail: dyrektor@mbp.glogow.pl
Główny Księgowy - Anna Kędzierska
e-mail: ksiegowosc@mbp.glogow.pl
tel.: 76 726 56 22 wew. 34
Sekretariat - Elżbieta Szczepanek
e-mail: sekretariat@mbp.glogow.pl
Dział Dziecięco - Młodzieżowy
e-mail: dziecieca@mbp.glogow.pl
Kierownik działu - Agnieszka Żeglarska
e-mail: azeglarska@mbp.glogow.pl
tel.: 76 726 56 22 wew. 35
Dział Udostępniania dla Dorosłych
e-mail: czytelnia@mbp.glogow.pl
e-mail: wypozyczalnia@mbp.glogow.pl
Kierownik działu - Renata Jurek
e-mail: rjurek@mbp.glogow.pl
wypożyczalnia tel.: 76 726 56 22 wew. 36
czytelnia tel.: 76 726 56 22 wew. 38
Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
e-mail: opracowanie@mbp.glogow.pl
Kierownik działu - Tomasz Ficner
e-mail: tficner@mbp.glogow.pl
tel.: 76 726 56 22 wew. 39

2. Filia nr 1


ul. Budowlanych 10
67-200 Głogów
tel.: 76 726 56 37
e-mail: filia1@mbp.glogow.pl

Kierownik filii - Bożena Ugrynowicz
e-mail: bugrynowicz@mbp.glogow.pl

3. Filia nr 2 BLOG


ul. Perseusza 13
67-200 Głogów
tel.: 76 726 56 24
e-mail: filia2@mbp.glogow.pl

Kierownik filii - Danuta Luberda
e-mail: dluberda@mbp.glogow.pl

4. Filia nr 3 RETOTEKA


Plac Mieszka I 11
67-200 Głogów
tel.: 76 834 71 29
e-mail: filia3@mbp.glogow.pl

Kierownik filii - Piotr Mosoń
e-mail: pmoson@mbp.glogow.pl

Napisz do nas:
e-mail: powiadomienia@mbp.glogow.pl
Wielkość czcionki
Kontrast