Spotkanie autorskie z Andrzejem Tadeuszem Kijowskim

Opublikowano: 4 października, 2011, Kategoria: Aktualności
tadeusz-kijowski-ikona

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Tadeuszem Kijowskim w dniu 11 października 2011 r. godz. 18.00 przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Andrzej Tadeusz Kijowski (1954) publicysta i pisarz, producent wykonawczy, realizator i prezenter telewizyjny. W latach 1976 – 1989 uczestnik opozycji demokratycznej. Po roku 1989 radny, wicemarszałek Sejmiku Warszawskiego. Dr filozofii. Wykładał w Warszawskiej Szkole Teatralnej i Wyższej Szkole Dziennikarstwa. Kierownik działu kultury „Tygodnika Solidarność” i dziennika „Nowy Świat”. Twórca Konkursu Teatrów Ogródkowych i Festiwalu Artystycznego „Ogrody Frascati”. Zrealizował setki programów telewizyjnych z talk show „A teraz konkretnie” na czele. Autor książek „Chwyt teatralny. Zarys instrumentalnej teorii teatru” oraz „Opis obyczajów w 15-leciu międzysojuszniczym 1989 -2004″ t.I-IV, 2010.
Plakat: