1 grudnia 2017 r. spotkanie podróżnicze z Jackiem Pałkiewiczem

1774

W piątek 1 grudnia 2017 r. gościem biblioteki i Fotostopem przez świat Grażyny i Stefana Sroczyńskich będzie wybity podróżnik i odkrywca Jacek Pałkiewicz, jeden z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów. Twórca survivalu w Europie. Niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu z zapałem dokumentujący pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi…
Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie.
Na spotkaniu w dniu 1 grudnia 2017 r. o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 opowie o ostatnich wyprawach, prawdziwym obliczu Dubaju i pasji życia. Spotkaniu towarzyszy wystawa fotografii Jacka Pałkiewicza prezentowana od 1 grudnia 2017 r. w Retrotece przy pl. Mieszka I 11, a od 2 stycznia 2017 r. w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Wydarzenia są realizowane w ramach projektu: „Czas na czytanie, czyli 70 niezwykłych spotkań z książką” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem jest dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Głogów.