12 marca 2019 r. Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim.

„Nikt nie idzie” to tytuł najnowszej książki Jakuba Małeckiego i spotkania z autorem, które odbędzie się 12 marca 2019 r. o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny!
Wydarzenie jest organizowanie w ramach zadania pn.: Biblioteka na cztery pory roku, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Jakub Małecki – twórca, pisarz młodego pokolenia, autor dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. Laureat Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.