14 czerwca 2019 r. „Polska odwraca oczy” spotkanie z Justyną Kopińską.

W programie festiwalowym Głogowskie Konfrontacje Literackie nie zabraknie mocnych reporterskich wypowiedzi Justyny Kopińskiej – dziennikarki prasowej i reporterki, pierwszej Polki uhonorowanej nagrodą European Press Prize. „Polska odwraca oczy” czyli rozmowy o dramatach Polaków XXI wieku, scenariuszach napisanych przez życie trudnych do opowiedzenia, bez retuszu i znieczulenia. Spotkanie rozpocznie się 14 czerwca 2019 o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora w celu promującym wydarzenia instytucji. Zdjęcia będą przetwarzane na stornach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie przez okres 5 lat, to tym czasie zostaną trwale usunięte.