17 maja 2018 r. spotkanie z Dorotą Zawadzką.

1482

Jak zachęcić dzieci do czytania? Czy bycie miłośnikiem książek się opłaca? Skąd wziąć czas na czytanie dziecku i czy warto w ogóle rozbudzać taką pasję?
Na te i inne pytania odpowie Dorota Zawadzka, psycholog rozwojowy, podczas spotkania w bibliotece w dniu 17 maja 2018 roku o godz. 18.00 przy ul. Jedności Robotniczej 15.
Zapraszamy rodziców, opiekunów, dziadków, nauczycieli, ciocie i wujków i wszystkim tych, którym zależ aby dzieci więcej czytały i rozwijały się przez kontakt z literaturą, nie tylko facebook’ową i społecznościową.

Dorota Zawadzka – ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała jako wykładowca w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej. Prowadziła autorskie fakultety dla studentów „Telewizja dla dziecka” i „Świat według dziecka”. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, czynnie wspierała akcję „Bicie jest głupie”. Współdziałała między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji, wspierając takie kampanie jak „Kocham nie biję.”, „Kocham reaguję” oraz inne przedsięwzięcia społeczne. Jest ambasadorem akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i wielu innych działań na rzecz dzieci.
(cyt. z https://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Zawadzka)