20 kwietnia 2023 r. Spotkanie poetyckie z Honoratą Kotwicą.

284

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich,  który przypada 23 kwietnia to idealny powód by spotkać się z twórczynią i autorką tekstów poetyckich. Z tej okazji wraz z słonecznym ciepłem zapraszamy na spotkanie poetyckie z Honoratą Kotwicą i jej debiutanckim tomikiem wierszy pt.: „Cztery żywioły. Ziemia”. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godz. 17:00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Poprowadzi je Krzysztof Jeleń, Prezes Głogowskiego Stowarzyszenia Literackiego.

Pani Honorata o sobie pisze: „Jestem głogowianką urodzoną w 1975 roku, nauczycielką, mamą. Poza pisaniem wierszy, co kocham, ciekawi mnie cały świat. Dotychczas wydałam jeden tomik poezji (2022) zatytułowany „Cztery żywioły. Ziemia”. Moje utwory pojawiły się także w antologiach: “Nokturny” “Angelarium”, “Mosty” oraz „Primavera” wyd. Poetariat.
Oprócz tego, że uwielbiam pisać, należę do Głogowskiego Stowarzyszenia Literackiego. Strzelam w klubie strzeleckim. Jestem też sędzią Muaythai-tajskiego boksu. Uwielbiam dom, teatr i książki-wszystko, co dotyczy człowieka. Pasjonuje mnie psychologia.”