Podczas lutowego spotkania omawiać będziemy powieść „Buźka”, która napisała Sophie Hannah, autorka międzynarodowego hitu „Inicjały zbrodni” (kontynuacji przygód legendarnego detektywa Herkulesa Poirota) oraz światowego bestsellera „Błąd w zeznaniach”.
Alice Fancourt to świeżo upieczona mama. Po raz pierwszy od porodu postanawia wyjść z domu, pozostawiając córeczkę pod opieką jej ojca. Gdy dwie godziny później kobieta wraca, zastaje męża śpiącego w łóżku na piętrze, a w dziecięcym pokoju

zupełnie inne niemowlę. Alice nie ma wątpliwości ktoś podmienił dziecko. Jej obaw nie podziela jednak mąż, który oskarża ją o utratę zmysłów. Depresja poporodowa? A może skrzętnie zaplanowana zbrodnia? W sprawę zostaje włączona policja. Za kilka dni mają zostać przeprowadzone testy DNA. Tymczasem Alice wraz z dzieckiem znikają (opis wydawcy).
„Buźka” cieszy się dużą sympatią czytelników. Doskonale przyjęli ją także recenzenci. A jak ocenią powieść nasi klubowicze? Dowiemy się już 21 lutego o godz. 17:00 w Bibliotece Lokalnej Osiedla Głogowskiego (ul. Perseusza 13). Zapraszamy!