21 lutego 2017 r. Klub Konesera Kryminału.

1472

Podczas lutowego spotkania omawiać będziemy powieść „Buźka”, która napisała Sophie Hannah, autorka międzynarodowego hitu „Inicjały zbrodni” (kontynuacji przygód legendarnego detektywa Herkulesa Poirota) oraz światowego bestsellera „Błąd w zeznaniach”.
Alice Fancourt to świeżo upieczona mama. Po raz pierwszy od porodu postanawia wyjść z domu, pozostawiając córeczkę pod opieką jej ojca. Gdy dwie godziny później kobieta wraca, zastaje męża śpiącego w łóżku na piętrze, a w dziecięcym pokoju

zupełnie inne niemowlę. Alice nie ma wątpliwości ktoś podmienił dziecko. Jej obaw nie podziela jednak mąż, który oskarża ją o utratę zmysłów. Depresja poporodowa? A może skrzętnie zaplanowana zbrodnia? W sprawę zostaje włączona policja. Za kilka dni mają zostać przeprowadzone testy DNA. Tymczasem Alice wraz z dzieckiem znikają (opis wydawcy).
„Buźka” cieszy się dużą sympatią czytelników. Doskonale przyjęli ją także recenzenci. A jak ocenią powieść nasi klubowicze? Dowiemy się już 21 lutego o godz. 17:00 w Bibliotece Lokalnej Osiedla Głogowskiego (ul. Perseusza 13). Zapraszamy!