7-8 czerwca 2018 r. spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych.

1921

Laureata wielu nagród literackich, pisarka, poetka i malarka Katarzyna Ryrych już wkrótce odwiedzi biblioteki w mieście i powiecie głogowskim. Na spotkaniach z młodzieżą będzie poruszać tematy bardzo uniwersalne i ważne, mówiąc o tym co nas przeraża, czego się boimy, jak poradzić sobie z utratą i problemami, która nagle mogą pojawić się w życiu każdego. Spotkania odbędą się 7 czerwca 2018 r. o godz. 8.15 w Filii nr 1 przy ul. Budowlanych 10 i o godz. 8.30 w Retrotece przy pl. Mieszka I 11. W dniu 8 czerwca 2018 r. autorka odwiedzi biblioteki w Nielubi o godz. 8.30 i bibliotekę w Jerzmanowej o godz. 10.30.
Wydarzenie jest organizowane w ramach zadania pn.: „Wybieram książkę na 50 różnych sposobów” i dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora w celu promującym wydarzenia instytucji. Zdjęcia będą przetwarzane na stornach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie przez okres 5 lat, to tym czasie zostaną trwale usunięte.