8 czerwca 2018 r. spotkanie z Sylwią Chutnik.

1749

Na spotkanie z autorką „Cwaniar”, „Kieszonkowego atlasu kobiet” i „Smutku cinkciarza” Sylwią Chutnik zapraszamy w dniu 8 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 do biblioteki przy ul. Jedności Robotniczej 15. Laureatka Paszportu Polityki i trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike spotka się z czytelnikami w ramach Głogowskich Konfrontacji Literackich i weźmie też udział w Ringu dyskusyjny na temat: Czy literatura jest w stanie wpłynąć na rzeczywistość, a pisarz wciąż pozostaje autorytetem?
Wstęp na spotkanie i dyskusję jest wolny. Serdecznie zapraszamy!
Wydarzenie jest organizowane w ramach zadania pn.: „Wybieram książkę na 50 różnych sposobów” i dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora w celu promującym wydarzenia instytucji. Zdjęcia będą przetwarzane na stornach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie przez okres 5 lat, to tym czasie zostaną trwale usunięte.