3.1 C
Głogów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie
Oświadczenie o dostępnościZaktualizowano: marzec 2020 r.

Ogólne

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie dąży do tego, aby jej usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie zainwestowała znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, że jej strona internetowa będzie łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z mocnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo do życia z godnością, równością, komfortem i niezależnością .

Dostępność na www.mbp.glogow.pl

www.mbp.glogow.pl udostępnia widget dostępnościUserWay Website Accessibility Widget obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala www.mbp.glogow.pl poprawić zgodność z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu dostępności www.mbp.glogow.pl można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w prawym rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności poczekaj chwilę, aż menu dostępności wczyta się w całości.

Zrzeczenie się Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie kontynuuje wysiłki na rzecz ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i niezakłóconego użytkowania również osobom niepełnosprawnym. Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na Www.mbp.glogow.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły jeszcze nie zostać w pełni dostosowane do najostrzejszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Tu dla Ciebie

Jeśli masz problemy z treściami na stronie Www.mbp.glogow.pl lub potrzebujesz pomocy w dowolnej części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Miejską Biblioteką Publiczną im. Galla Anonima w Głogowie Obsługa klienta w następujący sposób:

Email: webadmin@mbp.glogow.pl
Telefon: +48 883 047 696