Angielski do dorosłych w BLOGu.

300

Biblioteka BLOG przy ul. Perseusza 13 zaprasza na kurs języka angielskiego dla początkujących dorosłych! Jeżeli zawsze chciałeś/aś nauczyć się angielskiego, ale brakowało Ci motywacji, jeżeli lubisz uczyć się języków, ale wolisz to robić w grupie, jeżeli nauka języka to twoje postanowienie noworoczne, ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs rozpocznie się w marcu 2024, zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w piątki w godzinach 10.00-12.00 w Bibliotece BLOG przy ul. Perseusza 13. Kurs potrwa do grudnia 2024.

Kurs jest bezpłatny, ale uczestnicy ponoszą koszt zakupu dwóch podręczników w wysokości około 280 złotych za cały kurs. Kwota ta może być niższa lub wyższa w zależności od aktualnych cen podręcznika w sklepach internetowych. Podręczniki kupuje dla uczestników prowadząca kurs.

UWAGA! Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, które będą uczyć się języka angielskiego od zera. Jeżeli już wczesniej uczyłeś/aś się angielskiego i znasz podstawy, prosimy o nie zapisywanie się na kurs.

Zapisy na kurs przyjmowane są telefonicznie pod numerem 76 726 56 24 lub osobiście w Bibliotece BLOG przy ul. Perseusza 13.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy będą prowadzone do wyczerpania miejsc. Serdecznie zapraszamy!