20.9 C
Głogów
sobota, 18 maja, 2024
image002
Dolnośląska Biblioteka Publiczna wraz z 50 bibliotekami publicznymi na Dolnym Śląsku wykupiły wspólnie dostęp do 2649 e-booków na platformie libra.ibuk.pl. Oznacza to, że KAŻDY czytelnik będzie mógł swobodnie i zupełnie za darmo przeglądać katalog wszystkich wykupionych publikacji i czytać je on-line bez żadnych ograniczeń czasowych, nie tylko na terenie biblioteki, ale także w domu.
image003
Ważna informacja: Wszystkie PINY wygenerowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych pinów!!!! Te osoby który jeszcze nie korzystały z IBUK LIBRA zapraszamy do bibliotek głogowskich. Wystarczy się zapisać, odebrać PIN i czytać z każdego miejsc z dostępem do internetu.
image002
W elektronicznej czytelni, opartej na bazie libra.ibuk.pl, znajdują się książki z następujących dziedzin – filozofii, psychologii, pedagogiki, socjologii, kulturoznawstwa, komunikacji społecznej, nauk przyrodniczo-matematycznych, historii, informatyki, marketingu i reklamy, zarządzania, finansów i bankowości, filologii polskiej i innych filologii, prawa, a także poradniki medyczne.
Jak korzystać?
  • 1. Wchodzimy na stronę: http://www.libra.ibuk.pl
  • 2. Podajemy login i hasło otrzymane w Bibliotece (korzystając na miejscu w bibliotekach głogowskich nie potrzeba loginu i hasła).
  • 3. Przechodzimy na zakładkę „dostępne książki”.
  • 4. Wybieramy interesującą nas publikację, klikamy na klawisz „czytaj” i czekamy aż jej treść zostanie załadowana.
UWAGA - bardzo ważne! – w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).
Zobacz jak zarejestrować się do platformy IBUK Libra:
Informacje techniczne zajdziesz TUTAJ
Lista dostępnych tytułów TUTAJ
na_www-plakat