29.2 C
Głogów
czwartek, 20 Wrzesień, 2018

Zespół

Biblioteczny zespół jest całkiem spory, różnorodny i barwny. Każdy z nas ma inne zadania do zrobienia. Razem stanowimy sprawnie działającą całość, biblioteczne perpetuum mobile, czytelniczą lokomotywę. Wymyślamy i inspirujemy, stawiamy sobie wyzwania i do poznawania książek przede wszystkim zachęcamy. Trudów i zmian nie boimy się.
W administracji działają: Izabela szefowa, Anna machina finansowa, Elżbieta kadrowa i Justyna księgowa. Z dziećmi najlepiej dogadują się Agnieszka, która kieruje i Izabela, która z nią współorganizuje. U dorosłych to Renata moderuje, Sylwia obsługuje, Elżbieta bibliografię regionalną do bazy wpisuje, Wioletta ze wszystkimi współpracuje i Ksenia, która teraz dzieciom matkuje. Książki Tomasz głównie kupuje, a Tatiana je opisuje. Na Filii nr 1 Bożena lokalnie debatuje, Anita fotografuje, Małgorzata z seniorami pracuje, a Bogumiła nieograniczonym czasem dysponuje. W BLOGu załoga bardzo sprytna, Ewa landie i origami organizuje, Agnieszka świetnie nas promuje, Kamila koduje, a Agata w obcych językach konwersuje. W Retrotece Piotr bryluje, a Bożena mu wtóruje. O porządek, czystość i ład wszelki dbają trzy superwomenki: Halina, Helena i Elżbieta.
Zespół zgrany, zmotywowany i profesjonalnie przygotowany. Chętnie się z Wami poznamy więc do bibliotek ZAPRASZAMY!!!!!

POGODA

Głogów