Organizacja biblioteki na czas remontu

134

Od 05.04.2024 r. biblioteka przy ul. Jedności Robotniczej 15 (Wypożyczalnia dla Dorosłych, Czytelnia Centralna oraz Wypożyczalnia dla Dzieci) jest nieczynna z powodu remontu. Od 02.04.2024 r. Filia nr 3 jest nieczynna z powodu zmiany siedziby.

Zwrotów wypożyczonych zbiorów można dokonać na Filii nr 1 (ul. Budowlanych 10) lub Filii nr 2 (ul. Perseusza 13), a także w Punkcie bibliotecznym (ul. Mickiewicza 55c) po jego uruchomieniu (termin otwarcia zostanie ogłoszony na stronie biblioteki i w mediach społecznościowych).

Odbiór zamówionych egzemplarzy z wyżej wymienionych wypożyczalni będzie możliwy w Filii nr 1, Filii nr 2 lub Punkcie bibliotecznym (po jego uruchomieniu) w zależności od miejsca zwrotu egzemplarza przez poprzedniego czytelnika. Dokładna informacja o miejscu odbioru zamówionej książki będzie przekazywana SMS.

W związku z możliwością oddania wypożyczonych zbiorów w innych lokalizacjach niż zamknięte biblioteki, prosimy o dotrzymywanie terminów. Zachowane zostają opłaty regulaminowe w przypadku nieterminowych zwrotów. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z bibliotekarzami.