Tydzień bibliotek – Książka z Bakaliami.

Trzeci dzień Tygodnia Bibliotek i trzecia jego odsłona – „Książki z Bakaliami”

7 pytań, 7 odpowiedzi, 7 książek które układają się w jedną opowieść o konkretnym człowieku. Mówi się że każdy z nas ma swoją opowieść. Mówi się również, że gdy pokażesz mi co czytasz, to powiem ci kim jesteś. Namówiliśmy i namawiamy naszych Czytelników, by opowiedzieli nam swoją opowieść. Czasem układa się ona w wielowarstwowy Miodnik, czasem w abstrakcyjny Keks, czasem spiralą wiruje Makowiec, ale wszystkie te opowieści mają swój aromat, zapach prowadzący do skojarzeń i nieuchwytne ciepło wspomnień. Dalekich i bliskich.
    Opowieści naszych Czytelników prezentujemy w formie cyklu Galerii fotograficznych na fanpejdżu FB naszej Biblioteki. Raz w tygodniu staje przed Wami jeden człowiek, który wybrał 7 książek i udzielił 7 odpowiedzi na 7 pytań. Cykl nie bez powodu nazwaliśmy „Książki z bakaliami”. Wystarczy wejść i poczuć zapach. Świeżo pieczonego ciasta.
    PS. Mamy już kilka opowieści w kolejce, ale z każdym kto zechce się z nami podzielić swoimi „Bakaliowymi Książkami” – porozmawiamy. Kontakt przez fejsbukowego Messengera MBP w Głogowie. Podobno 63% Polaków nie przeczytało przez rok ani jednej książki. My pokazujemy jak wartościowi są Ci Czytający…