Wyjątkowa kartka świąteczna – konkurs dla dzieci i młodzieży.

185

Pisanie i wysyłanie kartek świątecznych to piękna i warta kontynuacji tradycja, która niestety z roku na rok coraz bardziej zanika. Coraz częściej składamy sobie życzenia świąteczne wysyłając smsa bądź maila, a chyba sami przyznacie, że otrzymanie pięknej kartki świątecznej jest o wiele przyjemniejszą formą?

Kartka świąteczna to przecież nie tylko kawałek papieru, to dar słowa pisanego, i dowód szacunku dla drugiej osoby. Takie życzenia, mogą być wspaniałą pamiątką na całe życie!

Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w powiatowym konkursie na wykonanie kartki świątecznej.Konkurs będzia miał też swój cel charytatwny. Najpiękniejsze z kartek zostaną przekazane dla Fundacji Hospicjum Głogowskie z przeznaczeniem na aukcję charytatywną.

Konkurs jest adresowany do dzieci szkół podstawowych miasta i powiatu głogowskiego. polega na wykonaniu w dowolnej technice karki bożnarodzeniowej w formacie nie większym niż A5. Prace należy dostarczyć do dnia 2 grudnia 2023 r. do Działu Dziecięco – Młodziezowego w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15

Każda praca konkursowa musi posiadać dokładne informacje o autorze oraz zgodę na przetwarzanie danych, należy więc KONIECZNIE dostarczyć kartę zgłoszenia – oświadczenia udziału – do pobrania poniżej.

Regulamin TUTAJ

Oświadczenie TUTAJ

Klauzula informacyjna TUTAJ