12.6 C
Głogów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Zajęcia


1. Kaligrafia – czyli zapomniana sztuka pięknego pisania.
Warsztaty adresowane są do grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia dla grup zorganizowanych prowadzone są dla uczniów klas I – III, IV – VI oraz gimnazjum. Zapisy i kontakt Dział Dziecięco – Młodzieżowy, ul. Jedności Robotniczej 15 tel. 76 726 56 22. Osoby indywidualne spotykają się raz w miesiącu na zajęciach w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.
2. Artystyczne – zajęcia manualne dla osób dorosłych z wykorzystaniem różnych technik plastycznych o charakterze cyklicznym i różnorodnej tematyce prowadzone w Filii nr 2 przy ul. Budowlanych 10.
3. Origami – zajęcia dla dzieci oparte na japońskiej sztuce składania papieru, odbywają się raz w miesiącu w BLOGu, ul. Perseusza 13.
4. Biblioteka miejscem przyjaznym dla seniora – spotkania dla osób nieaktywnych zawodowo i seniorów o różnorodnej tematyce związanej z szeroko pojętą kulturą. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.
5. Internet nie tylko dla młodych – cykliczne zajęcia dla osób nieaktywnych zawodowo i seniorów z obsługi komputera i korzystania z internetu odbywają się w bibliotekach przy ul. Jedności Robotniczej 15, Budowlanych 10 i Perseusza 13, w miesiącach luty – marzec oraz wrzesień – grudzień.
6. Gry planszowe – cykliczne spotkania dla miłośników planszówek odbywają raz w miesiącu w Filii nr 1 przy ul. Budowlanych 10 w godz. 18.00 – 22.00
7. Gry karciane, fabularne , eko, RPG – cykliczne spotkania dla graczy odbywają raz w miesiącu w Filii nr 3 Retrotece przy pl. Mieszka 1 11 w godz. 16.00 – 19.00
8. Galeria Czytelnika – miejsce i przestrzeń do podzielenia się własnymi talentami i pasjami, pokazując je w bibliotece. Wystarczy zadzwonić i umówić się na zaprezentowanie wystawy. Kontakt: BLOG, ul. Perseusza 13 tel. 76 726 56 22
9. Warsztaty papieru czerpanego – praktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży umożliwiające poznanie dawnej sztuki wytwarzania papieru. Spotkania organizowane przez Dział Dziecięco - Młodzieżowy w bibliotece głównej przy ul. Jedności Robotniczej 15 po umówieniu wcześniej terminu.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!!!!!